Технологія збірних будинків

Раніше в Західній Європі існувало широко поширене упередження, про те що каркасні дерев'яні будинки мають коротший термін служби, і менш стабільні в ціні, ніж будинки, побудовані за традиційними технологіями. Така думка існувала в Західній Європі до 70-х років минулого століття, це твердження було вірним.

Але з появою нових технологій обробки деревини, нових будівельних матеріалів, ізоляційних матеріалів, в Німеччині сформувалася технологія збірних будинків, яка еволюціонує і по нинішній день, детальні дослідження, які пройшли в 2002 році в Німеччині в Лейпцігському університеті дали нижченаведені результати.

Дерев'яні збірні будинки відповідають усім вимогам збереження теплової енергії, рівня вологості, пожежобезпеки, і шумоізоляції і навіть перевершують їх. Технічний термін служби деревини в якості несучої конструкції може досягати декількох сотень років, а численні історичні будівлі служать тому доказом. Зазвичай, те що пропонується на сьогоднішньому будівельному ринку України під видом канадських каркасних будинків, або технологією будівництва з SIP панелей, має дуже низький рівень якості і короткий термін служби, і не має нічого спільного з німецькою технологією збірних будинків. На сьогоднішній день близько 80% усього заміського житла в Німеччині будується за технологією збірних будинків.

Не лише традиційний сімейний будинок може бути побудований зі збірних елементів, а також офісні будівлі, готелі, спортивні зали, дитячі сади, школи, і багато інших соціальних і комерційних об'єктів. На сьогоднішній день в Західній Європі доля комерційних і соціальних об'єктів складає 15 відсотків, від усього об'єму будівництва за збірною технологією, і вона істотно росте, все більше і більше компаній, і організацій хочуть використати величезний потенціал економії, крім того клієнт отримує всі комерційні будівельні послуги під одним дахом, і отримує за один рахунок.

ВИРОБНИЦТВО

Саме будівництво будинку а точніше сказати виробництво, відбувається на заводі незалежно від погодних умов, а на самому будівельному майданчику здійснюється складання будинку комплекту, що складається із зовнішніх і внутрішніх стінних панелей, міжповерхових плит перекриття, і елементів даху впродовж 2-5-ти днів залежно від складності проекту.

Кожен збірний будинок виготовляється з усією ретельністю і під контролем якості, вікна і двері вже встановлюються на заводі, елементи будинку вже на заводі обладнані системами опалювання, водопостачання, електропостачання, і каналізації.

На цьому відео можна побачити хід виробництва збірних будинків одного із провідних виробників західної Європи Австрійської Групи Компаній АТ ELK - Fertighaus AG.

СКЛАДАННЯ

ШВИДКО ТОЧНО І СУХО!

Компоненти вашого будинку, які складаються із зовнішніх і внутрішніх стінних панелей, а також міжповерхових плит перекриття і елементів даху, доставляються на будівельний майданчик на авто вантажівках, кожен елемент будинку точно і швидко встановлюється на своє місце за допомогою автокрану, і компактної бригади монтажників.

На цьому відео можна побачити хід складання будинку від провідної Німецької Компанії FingerHaus GmbH